19 grudnia 2016 Udostępnij

5 sprawdzonych pomysłów na prezent dla mężczyzny

Święta to czas, w którym powinna nam towarzyszyć radość, tą jednak skutecznie może przyćmić świadomość tego, że męscy członkowie naszej rodziny nie mają jeszcze wybranych prezentów.

Choć jednak dominuje przekonanie, że panowie nie mają większych szans na wartościowy prezent, istnieje przynajmniej kilka takich, którymi naprawdę warto się zainteresować, można mieć bowiem pewność, że przypadną do gustu nawet mężczyznom naprawdę wymagającym. Jeśli więc prezent ma być nie tylko wyjątkowy, ale również praktyczny, warto zastanowić się nad wyborem skórzanej teczki utrzymanej w koniakowym kolorze. Właśnie taki kolor sprawia, że wspomniana teczka może się pochwalić indywidualnym charakterem, a promowanie jej jako prezentu wyjątkowego nie ma w sobie odrobiny przesady.

Skórzane teczki

Największym atutem teczki skórzanej tego typu wydaje się być jej oryginalny design, nie bez znaczenia jest jednak charakteryzująca ja wysoka jakość oraz atrakcyjna cena. Warto pamiętać i o tym, że mamy do czynienia z rozwiązaniem, które jest nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale i użyteczne. Niemała jest w tym zasługa praktycznych kieszeni, w których pomieszczą się nie tylko klucze i portfel, ale również długopis i telefon. Teczka jest więc idealnym prezentem dla każdego pana, który ceni sobie elegancję oraz funkcjonalność.

Męski portfel

Jeśli wydaje nam się, że teczka jest upominkiem zbyt okazałym, alternatywą dla niej może okazać się wykonany ze skóry portfel męski. Co ciekawe, nie musi być on wcale czarny, choć właśnie ten kolor zajmuje dominującą pozycję, dużą popularnością cieszą się bowiem efektowne brązy. Każdy musi zresztą zgodzić się z tym, że wykorzystywany na co dzień portfel powinien być nie tylko wygodny, ale i praktyczny. Znakiem rozpoznawczym rozwiązania wykonanego ze skóry jest to, że pozwala na połączenie tych dwóch cech.

Etui

Jeszcze innym pomysłem na prezent, który spodoba się panom jest skórzane etui przeznaczone do przechowywania w nim długopisów. Takie rozwiązanie zostanie docenione zwłaszcza przez panów, którzy na co dzień muszą podpisywać wiele dokumentów, a jednocześnie cenią sobie elegancję.

Prezent dla faceta

Gwarantką elegancji może okazać się też skórzana saszetka na pasek, która jest przeznaczona do przechowywania tak bilonu, jak i kart kredytowych. Jest ona nie tylko elegancka, ale również praktyczna, można więc mieć pewność, że obdarowany nią mężczyzna będzie ją wykorzystywał. Innym rozwiązaniem, które z pewnością nie okaże się prezentem nietrafionym jest pasek skórzany. Tu warto stawiać przede wszystkim na rozwiązania z klasyczną klamrą i o wysokiej jakości wykonania.

Paweł Sugalski

Redakcja ekomuzeumgoscinnakraina.pl