18 grudnia 2016 Udostępnij

Portfel jako prezent świąteczny

Gdy analizujemy sprzedaż portfeli męskich, nie możemy nie dostrzec tego, że cieszą się one coraz większą popularnością. Nie powinno dziwić więc i to, że coraz więcej kobiet uznaje męski portfel za idealny pomysł na prezent.

Elegancja dla mężczyzn

Portfel spełnia zresztą wszystkie wymogi idealnego upominku. Jest nie tylko rozwiązaniem eleganckim, ale również wygodnym i praktycznym. Co więcej, wcale nie musimy wybierać modelu najbardziej standardowego, producenci dbają bowiem o to, aby polecana przez nich oferta była w jak największym stopniu zróżnicowana. Naturalna skóra i elegancja to połączenie, które powinno usatysfakcjonować każdego mężczyznę zwłaszcza, że wcale nie musimy trzymać się sztywno konwencji.

Zerwaniem z nią może być podarowanie w prezencie nie czarnego, ale jasnobrązowego portfela, jest to bowiem rozwiązanie, które powinno przypaść do gustu każdemu, kto lubi otaczać się atrakcyjnymi rzeczami. Taki portfel sprawdzi się znakomicie w codziennym użytkowaniu, z pewnością jednak zaimponuje również osobom znajdującym się w naszym otoczeniu podczas wyjazdów delegacyjnych.

Dbałość o szczegóły

Nowoczesne męskie portfele to jednak rozwiązania, od których oczekuje się czegoś więcej niż tylko elegancji. Nie mniej istotna jest więc jego użyteczność. Najlepiej zatem, jeśli jest wyposażony w specjalną przegrodę przeznaczoną do przechowywania bilony, w dwie kieszenie na banknoty i przynajmniej w kilkanaście takich, w których można przechowywać karty kredytowe.

Portfel powinien być też wykonany tak, aby pozostawał w zgodzie z wytycznymi dyktatorów mody. Oczywiście, portfel nie musi być wcale rozwiązaniem przeznaczonym tylko dla mężczyzny, rozwiązanie wykonane ze skóry powinno bowiem przypaść do gustu również kobietom. Tu argumentem przemawiającym za jego zakupem jest różnorodność, nie trzeba więc obawiać się, że nie uda się znaleźć takiego portfela, który będzie spełniał kobiece oczekiwania.

Klasyczne portfele

Ciekawym rozwiązaniem może okazać się choćby damski portfel utrzymany w miętowej tonacji. Trudno wyobrazić sobie bardziej oryginalne rozwiązanie, a przecież jest to produkt nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale i praktyczny. Oczywiście, również w damskim portfelu duże znaczenie ma funkcjonalność, oddzielna przegroda na bilon oraz banknoty musi być więc czymś oczywistym. Portfel to idealny pomysł na prezent dla kobiety ceniącej sobie rozwiązania gustowne i eleganckie.

Paweł Sugalski

Redakcja ekomuzeumgoscinnakraina.pl