19 grudnia 2016 Udostępnij

Co nowego w męskiej galanterii na sezon Jesień Zima 2016/2017?

Postaw na nowoczesny design!

Takim hitem nadchodzących miesięcy na pewno będzie stylowa torba męska na ramię. Przygotowana ze skóry naturalnej będzie się charakteryzować świetną jakością. To jednocześnie produkt elegancki jak i taki bardzo praktyczny. Trzeba dodać, że taka torba jest również komfortowa, gdy wiele różnych dodatków, wygodnych do zastosowania codziennego dodatkowych kieszeni.

W dzisiejszych czasach dużo osób musi zabierać do pracy laptop. Dla wielu to kłopot, ponieważ do przemieszczania potrzebna będzie odpowiednia torba. Jeśli ktoś jednak znajdzie dobrą torbę będzie miał z jednej strony fajny element estetyczny jak i też będzie w stanie odpowiednio zadbać o swój sprzęt elektroniczny. Uda się więc dwie kwestie zorganizować za jednym razem. Wykonana ze skóry czarna torba na laptopa nie tylko będzie rewelacyjnie wyglądać i odznaczać się wyglądem. Ma również dwie komory, dwie kieszenie na zamek czy miejsce na dokumenty, telefon czy też przybory do pisania.

Jeśli ktoś zastanawia się nad tym jakie będą nowe trendy na pewno dobrym wyborem jest aktówka skórzana. Jest to jednocześnie połączenie funkcjonalności jak i też elegancji w doskonałym wydaniu. Aktówka wykonana powinna być ze skóry naturalnej. Wiele modeli ma także elegancki zatrzask z zamkiem na kluczyk. We wnętrzu można znaleźć dwie komory.

Nie zapomnij o portfelu

Wśród tych ważnych dla Panów dodatków pojawiają się także portfele i na nie trzeba zwracać uwagę rozwiązaniem świetnym jest mała bilonówka ze skóry. To właściwie wielka moda ostatnich lat, świetny dodatek praktyczny dla mężczyzn, którym zależeć będzie na elegancji. Postawić można także na skórzany cienki portfel, który do eleganckiego stylu może pasować. Jeśli zadbać się o te szczegóły można liczyć i na funkcjonalność i na estetykę.

Dobry parasol to podstawa na jesień i zimę

Jesień i zima to oczywiście taka pora roku, w której jak wiadomo bardzo często będzie się trzeba również zmagać z różnymi warunkami atmosferycznymi. Na szczęście można się przed tym jakoś uchronić. Taką istotną rolą dla nas będzie między innymi wygodny parasol.

Elegancka męska galanteria

Jest to komfortowy dodatek, który sprawi, że będziemy mogli poradzić sobie z deszczem, a jak uda się go dobrze estetycznie dopasować możemy mieć gwarancję, że taki parasol będzie również fajnym dodatkiem do naszego wyglądu. Możliwości na rynku nie brakuje i tych parasoli dobrze wykonanych, z ładną rączką uda się nam bardzo wiele znaleźć. pod tym kątem warto będzie ich szukać i każdy będzie z tych propozycji zadowolony.

Marcin Węglarski

Redakcja ekomuzeumgoscinnakraina.pl